Reklama

Notowania akcji spółki Ultimate Games SA z 4 stycznia 2021 roku

W poniedziałek, 4 stycznia Ultimate Games SA (ULG) rozpoczęło notowania od poziomu 32 zł, czyli o 1,59 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 31,5 zł. O godzinie 9.04 kurs akcji spadł do poziomu 30,9 zł, a następnie o 9.48 wzrósł do wartości 32,45 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 31,75 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Ultimate Games SA wyniosła 81, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 18 520 sztuk. Obroty wyniosły 573 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 6,72 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 4,44 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 58,75 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 2,01 proc.

W poniedziałek Ultimate Games SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,63 proc. do poziomu 57 955 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,79 proc.

Producent gier na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Zamierza koncentrować się na grach o tematyce: wędkarstwo, myślistwo i hobby. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »