Reklama

Notowania akcji spółki Unimot S.A. z 9 grudnia 2021 roku

W czwartek, 9 grudnia Unimot S.A. (UNT) rozpoczął notowania od poziomu 40,85 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 40,05 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Unimot S.A. wyniosła 42, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 9 377 sztuk. Obroty wyniosły 375 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 2,16 proc., w ciągu miesiąca spadła o 18,60 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 34,77 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 18,31 proc.

Reklama

W czwartek Unimot S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,59 proc. do poziomu 68 327 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,37 proc. Spółki z sektora paliwowego do których należy także Unimot S.A. ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-PALIWA spadła o 1,16 proc. do poziomu 6 293 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży paliwowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Unimot jest niezależnym importerem paliw ciekłych i gazowych, który w swojej ofercie posiada: olej napędowy, gaz płynny, gaz ziemny, biopaliwa oraz energię elektryczną. Multienergetyczna oferta spółki obejmuje zarówno hurtową sprzedaż paliw dla klienta biznesowego, jak również sprzedaż detaliczną gazu propan–butan, gazu ziemnego oraz energii elektrycznej. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »