Reklama

Notowania akcji spółki Vercom S.A. z 12 września 2022 roku

W poniedziałek, 12 września Vercom S.A. (VRC) rozpoczął notowania od poziomu 32 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 31,5 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Vercom S.A. wyniosła 20, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 805 sztuk. Obroty wyniosły 185 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 2,89 proc., w ciągu miesiąca spadła o 7,25 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 40,19 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 40,63 proc.

Reklama

W poniedziałek Vercom S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,16 proc. do poziomu 51 295 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z branży IT do których należy także Vercom S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,19 proc. do poziomu 4 193 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża IT zachowywała się trochę lepiej niż Vercom S.A., gdyż wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,19 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Dostawca technologii umożliwiającej integrację i automatyzację wielu kanałów komunikacji elektronicznej. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »