Notowania akcji spółki Vercom S.A. z 16 listopada 2023 roku

W czwartek, 16 listopada Vercom S.A. (VRC) rozpoczął notowania od poziomu 67,8 zł, czyli o 0,59 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 67,4 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 67,2 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Vercom S.A. wyniosła 21, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 13 220 sztuk. Obroty wyniosły 91,8 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca wzrosła o 0,90 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 64,39 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 72,82 proc.

Reklama

W czwartek Vercom S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,07 proc. do poziomu 73 738 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki IT do których należy także Vercom S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,31 proc. do poziomu 4 616 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor IT zachowywał się lepiej niż Vercom S.A., gdyż wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,31 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Dostawca technologii umożliwiającej integrację i automatyzację wielu kanałów komunikacji elektronicznej. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »