Notowania akcji spółki Vercom S.A. z 8 lutego 2023 roku

W środę, 8 lutego Vercom S.A. (VRC) rozpoczął notowania od poziomu 42,7 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 42,3 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Vercom S.A. wyniosła 22, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 227 sztuk. Obroty wyniosły 52 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 2,51 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 5,43 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 2,94 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 9,49 proc.

Reklama

W środę Vercom S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,76 proc. do poziomu 60 952 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki IT do których należy także Vercom S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 2,74 proc. do poziomu 4 377 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor IT zachowywał się dużo lepiej niż Vercom S.A., gdyż wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 2,74 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Dostawca technologii umożliwiającej integrację i automatyzację wielu kanałów komunikacji elektronicznej. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »