Reklama

Notowania akcji spółki Voxel z 6 września 2021 roku

W poniedziałek, 6 września Voxel (VOX) rozpoczął notowania od poziomu 53,2 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.34 kurs akcji spadł do poziomu 53 zł, a następnie o 10.44 wzrósł do wartości 54,2 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 54 zł.

Liczba transakcji dla spółki Voxel wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 9 087 sztuk. Obroty wyniosły 488 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była piątą sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,25 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 6,30 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 31,07 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 36,36 proc.

Reklama

W poniedziałek Voxel zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,4 proc. do poziomu 72 170 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,5 proc.

Voxel to Sieć Medycznych Centrów Diagnostycznych, które świadczą wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii oraz oferują kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »