Notowania akcji spółki Wittchen S.A. z 17 listopada 2023 roku

W piątek, 17 listopada Wittchen S.A. (WTN) rozpoczął notowania od poziomu 26,3 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 27,4 zł - spółka osiągnęła o godzinie 16.48 by na zamknięciu spaść do poziomu 27 zł.

Liczba transakcji dla spółki Wittchen S.A. wyniosła 83, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 29 692 sztuk. Obroty wyniosły 714 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,65 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 10,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 38,46 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 1,46 proc.

Reklama

W piątek Wittchen S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,48 proc. do poziomu 74 092 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,66 proc. Spółki z sektora odzieżowego do których należy także Wittchen S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 0,53 proc. do poziomu 8 259 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży odzieżowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »