Notowania akcji spółki Wittchen S.A. z 27 marca 2023 roku

W poniedziałek, 27 marca Wittchen S.A. (WTN) rozpoczął notowania od poziomu 30 zł, czyli o 0,67 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 29,8 zł. O godzinie 9.25 kurs akcji wzrósł do poziomu 30,2 zł, a następnie, o 10.21, spadł do wartości 29,5 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 30 zł.

Liczba transakcji dla spółki Wittchen S.A. wyniosła 30, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 109 sztuk. Obroty wyniosły 228 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 13,21 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 11,94 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 102,70 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 9,49 proc.

W poniedziałek Wittchen S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,85 proc. do poziomu 56 502 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,67 proc. Spółki z sektora odzieżowego do których należy także Wittchen S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 2,34 proc. do poziomu 5 331 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży odzieżowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »