Notowania akcji spółki Wittchen S.A. z 9 lipca 2024 roku

We wtorek, 9 lipca Wittchen S.A. (WTN) rozpoczął notowania od poziomu 33,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.26 kurs akcji spadł do poziomu 33,25 zł, a następnie wzrósł do wartości 33,95 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Wittchen S.A. wyniosła 104, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 40 952 sztuk. Obroty wyniosły 1,33 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 0,15 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 4,46 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 3,82 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 12,79 proc.

Reklama

We wtorek Wittchen S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,22 proc. do poziomu 88 179 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,65 proc. Spółki odzieżowe do których należy także Wittchen S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 0,68 proc. do poziomu 10 607 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek odzieżowych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »