Reklama

Notowania akcji spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA z 18 października 2021 roku

W poniedziałek, 18 października X-Trade Brokers Dom Maklerski SA (XTB) rozpoczęło notowania od poziomu 15,14 zł, czyli o 0,26 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 15,1 zł. O godzinie 9.13 kurs akcji spadł do poziomu 15 zł, a następnie o 10.35 wzrósł do wartości 15,18 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 15,03 zł.

Liczba transakcji dla spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA wyniosła 94, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 106 181 sztuk. Obroty wyniosły 1,59 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 6,52 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 11,91 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 6,65 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 7,79 proc.

W poniedziałek X-Trade Brokers Dom Maklerski SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,28 proc. do poziomu 74 652 punktów, a wartość spółki spadła o 0,46 proc.

Grupa jest międzynarodowym dostawcą produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, specjalizującym się w rynku OTC (ang. over-the-counter), w szczególności w instrumentach pochodnych CFD (ang. contract for difference), będących produktami inwestycyjnymi, z których zwrot uzależniony jest od zmian ceny i wartości instrumentów oraz aktywów bazowych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »