Reklama

Notowania akcji spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA z 2 lutego 2022 roku

W środę, 2 lutego X-Trade Brokers Dom Maklerski SA (XTB) rozpoczęło notowania od poziomu 16,31 zł, czyli o 1,24 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 16,11 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 16,9 zł - spółka osiągnęła o godzinie 12.08 by na zamknięciu spaść do poziomu 16,42 zł.

Liczba transakcji dla spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA wyniosła 135, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 412 081 sztuk. Obroty wyniosły 6,84 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni poniedziałek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 1,02 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 3,13 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 13,35 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 3,13 proc.

W środę X-Trade Brokers Dom Maklerski SA zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,33 proc. do poziomu 68 876 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,92 proc.

Grupa jest międzynarodowym dostawcą produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, specjalizującym się w rynku OTC (ang. over-the-counter), w szczególności w instrumentach pochodnych CFD (ang. contract for difference), będących produktami inwestycyjnymi, z których zwrot uzależniony jest od zmian ceny i wartości instrumentów oraz aktywów bazowych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »