Reklama

Notowania akcji spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA z 29 listopada 2021 roku

W poniedziałek, 29 listopada X-Trade Brokers Dom Maklerski SA (XTB) rozpoczęło notowania od poziomu 16,15 zł, czyli o 0,31 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 16,1 zł. O godzinie 9.24 kurs akcji wzrósł do poziomu 16,55 zł, a następnie, o 13.04, spadł do wartości 15,87 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 16 zł.

Liczba transakcji dla spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA wyniosła 109, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 250 189 sztuk. Obroty wyniosły 4,05 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 1,01 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 2,08 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 4,19 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 2,44 proc.

W poniedziałek X-Trade Brokers Dom Maklerski SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,31 proc. do poziomu 66 649 punktów, a wartość spółki spadła o 0,62 proc.

Grupa jest międzynarodowym dostawcą produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, specjalizującym się w rynku OTC (ang. over-the-counter), w szczególności w instrumentach pochodnych CFD (ang. contract for difference), będących produktami inwestycyjnymi, z których zwrot uzależniony jest od zmian ceny i wartości instrumentów oraz aktywów bazowych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »