Reklama

Notowania akcji spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA z 3 lutego 2021 roku

W środę, 3 lutego X-Trade Brokers Dom Maklerski SA (XTB) rozpoczęło notowania od poziomu 19,65 zł, czyli o 0,77 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 19,5 zł. O godzinie 9.16 kurs akcji spadł do poziomu 19,6 zł, a następnie o 9.44 wzrósł do wartości 20,7 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA wyniosła 118, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 894 524 sztuk. Obroty wyniosły 18,2 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 3,76 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 392,86 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 460,98 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 392,86 proc.

W środę X-Trade Brokers Dom Maklerski SA zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,55 proc. do poziomu 56 944 punktów, a wartość spółki wzrosła o 6,15 proc.

Grupa jest międzynarodowym dostawcą produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, specjalizującym się w rynku OTC (ang. over-the-counter), w szczególności w instrumentach pochodnych CFD (ang. contract for difference), będących produktami inwestycyjnymi, z których zwrot uzależniony jest od zmian ceny i wartości instrumentów oraz aktywów bazowych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »