Reklama

Notowania akcji spółki Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" z 21 stycznia 2022 roku

W piątek, 21 stycznia Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" (LBW) rozpoczęły notowania od poziomu 1,192 zł, czyli o 1,16 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 1,206 zł. O godzinie 9.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 1,2 zł, a następnie, o 16.16, spadł do wartości 1,16 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 1,168 zł.

Liczba transakcji dla spółki Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" wyniosła 49, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 255 564 sztuk. Obroty wyniosły 295 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,64 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 9,98 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 18,04 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 8,35 proc.

W piątek Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" zachowywały się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,64 proc. do poziomu 69 265 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,15 proc. Spółki z sektora odzieżowego do których należą także Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-ODZIEZ spadła o 0,68 proc. do poziomu 8 808 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek odzieżowych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Grupa "Lubawa" wytwarza, przetwarza i sprzedaje tkaniny i dzianiny wykorzystywane w branżach: reklamowej, motoryzacyjnej, medycznej czy mundurową i militarną. Oferuje m.in.: parasole i produkty reklamowe, przedsionki do przyczep kempingowych, tkaniny techniczne i dekoracyjne, namioty oraz specjalistyczne produkty i wyposażenie dla służb mundurowych (kamizelki kuloodporne) i BHP. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »